Hakkımızda

TİŞÖRT VE KUM BOYAMA

Kum boyama kartları sektöründe 2008 yılından beri imalatçı ve satış organizasyonu  ile hizmete başlamış olan firmamız bilahare boyama tişörtler yastık ve çanta ile tekstil dikim, baskı konseptini de dahil etmiş olup Antalya Manavgat’ta hizmet vermektedir.

Amacımız kendi konseptimizde en kaliteli ekonomik piyasa şartlarında satışın kolay ve akışkan olan malzemeler üreterek size sunmaktır. Araştırmacı, yenilikçi, piyasanın isteklerine duyarlı müşteri memnuniyetini önde tutan çalışma şartlarını kendine prensip edinmiştir.

Ana Üretim Ürünümüz Olan Kum Boyama Kartları ve Tişört Boyamalar ile ilgili Kısa bir bilgi vermek isteriz.

Uzun zamandır otellerde sürdürdüğümüz ve son zamanlarda büyük şehirlerde alışveriş merkezlerinde, anaokulları ve kreşlerde hatta ilköğretimlerde bile sıkça rastladığımız tişört boyama aktivitesi hakkında bilgi vermek isterim. Bu aktivite çocuklarımızın kişisel gelişimlerini ve el becerilerini güçlendirmek amacıyla yapılmış eğlenceli ve eğitici bir aktivitedir. Önceden şablonları çizilmiş tişörtlerin içlerini kumaş boyalarıyla rengarenk boyamak şeklinde yapılan aktivitede çocukların taşırdıkları ya da boya sıçrattıkları yerler hiç sorun edilmemelidir. Çünkü boyaların birbirini kapatma özelliğiyle yada taşırılan yerlere kalpler çiçekler böcekler yapmak suretiyle tişörtü dahada güzelleştirmek mümkündür. Bir de altına çocuğunuzun adını yazdınız mı işte o zaman kişiye özel kendi becerisinde yapılmış harika bir şey çıkar ortaya. Düşünsenize bunları doğum günlerinde ya da özel zamanlarda arkadaşlarına yakınlarına hediye ettiğini, işte bu çocuğunuz için büyük bir mutluluk kaynağı olur.

Son zamanlarda turistik otel, miniclub ve animasyon ilgilendiği bu aktiviteler yabancı turistlerin,  çocukların en büyük eğlence ve eğitim verici aktivite olarak anne ve babaların da memnun etmektedir.

Sizlere ücretsiz bilgi ve danışmanlık yapmaya elimizden geldiğince hazırız.

Saygılarımızla…

anda.bul grup ekibi.

an.animasyon collection bir anda.bul grup  koludur.

Subscribe to Our Newsletter

[mc4wp_form]